Vánoce 2020

SLEVA 41 % na knihu Deník člověka

Při zadání kuponu "VANOCE2020" v nákupním košíku získáte knihu jen za 200 Kč místo 339 Kč.

2+1 ZDARMA: Při koupi 2 kusů navíc získáte 3. kus zdarma!

3+2 ZDARMA: Při koupi 3 kusů navíc získáte 2 další zdarma!

NAKUPTE ZDE

O knize

Co je klíčem ke štěstí, sebeúctě a skutečné lásce? Proč si stále více lidí neváží sebe sama, nedokáže milovat sebe ani druhé, naráží na samé nevhodné či toxické partnery nebo hraje hry a nosí falešné masky? Proč opakovaně narážíme na podobné partnery nebo setrváváme s těmi, kteří si nás neváží nebo které už dávno nemilujeme, ale jen se bojíme být zase sami? Proč se tolik vztahů rozpadá a nebo v nich neexistuje skutečná hloubka a pouto? Proč je to všechno tak složité a řešení jako kdyby bylo vzdálené kilometry daleko?

Od roku 2017 vychází pravidelně na stránkách Deník člověka zamyšlení o životě, lásce, štěstí a mnoha dalších tématech. V průběhu této doby ho nejen začalo odebírat přes 30 000 fanoušků z Česka a Slovenska, ale na jeho základě a idejích dokonce vznikla celá komunita podobně smýšlejících lidí, kteří nyní pořádají srazy po celé zemi - od Karlových Varů přes Ústí, Prahu až po Moravu (viz FB skupina Deník člověka: Společenství).

Nyní je sbírka nejoblíbenějších myšlenek dostupná také jako tištěná kniha.
Kromě toho je ale kniha také významně rozšířená o nikdy nepublikované dílo.

Obsahuje následující kapitoly:

  • Sbírka je část složená z krátkých promluv o lásce, partnerství, sebeúctě, štěstí a podobně. Cílem těchto myšlenek je čtenáře inspirovat k pozastavení se nad sebou, svými vztahy a tím, co se mu děje v životě. Možná dokonce přehodnotit některé věci a dívat se na ně s nadhledem.
  • Eseje je část, která volně navazuje na celé téma. Ve srovnání s částí Myšlenky jsou tyto promluvy méně poetické a emocionální a jdou více do hloubky. Nastiňují širší souvislosti v oblasti mezilidských vztahů a jejich vzájemného fungování. Zabývají se například tím, co znamená být mužem či ženou, jak lze znovu nabýt harmonie a rovnováhy ve vztahu, jak se přenést přes minulost, žít smysluplný život a podobně.

Co řekly čtenářky

Cílem knihy je čtenáře povzbudit a inspirovat

Inspirovat čtenáře, aby si sám sebe více vážil, věřil si a stál si za sebou pevně a rozhodně. Byl tím, kým skutečně je. Nešel sám proti sobě, nenechal se tahat za nos nebo si jinak ubližoval. Naslouchal svému nitru a šel tam, kam ho táhne srdce. Nebál se milovat a (znovu) se otevřít druhému člověku. Zároveň však s rozvahou, schopností říct NE a s jasně vymezenými hranicemi, aby s ním nikdo nemohl hrát hry. Povzbudit ho k tomu, aby opět našel štěstí a radost ze života. Nikoli však tam venku, ani v druhých. Naopak jen a pouze v sobě samém.

Protože jedině tehdy, kdy je člověk šťastný sám se sebou, může najít skutečnou lásku i k druhému člověku.

Detaily o knize:

  • Vazba V2, měkká, lepená
  • Rozměr A5
  • Počet stran 178
  • Vydání třetí
  • Autor Nicolas Vrba

Autor knihy:

Nicolas Vrba působil od roku 2012 jako poradce v oblasti marketingu a pomáhal malým i velkým českým společnostem v otázkách internetové reklamy. V roce 2017 ho dostihl znepokojující pocit, že se nevěnuje tomu, čemu by skutečně měl. Odjel proto na několik měsíců do Spojených států a následně cestoval Japonskem, Thajskem a Čínou. Bylo to právě tehdy, kdy se znovu začal věnovat psaní myšlenek o životním štěstí, vášni, motivaci a dalších tématech, která mu byla vždy blízká.