O knize

NOVÁ KNIHA O LÁSCE, ŠTĚSTÍ A SEBEÚCTĚ VĚNOVANÁ (NEJEN) ŽENÁM

Sbírka těch nejoblíbenějších článků čtených již 30.000 fanoušky
na sociálních sítích, která má jediný cíl: inspirovat a povzbudit.

Nyní také významně rozšířená o nikdy nepublikované dílo.

 

Co je klíčem ke štěstí, sebeúctě a skutečné lásce? Proč se vším tím úžasným pokrokem lidstva, všemi výdobytky, počítači, internetem a obrovskou nabídkou věcí, co si lze koupit a zažít, člověk stále není šťastný?

Proč si stále více lidí sami sebe neváží, nedokážou milovat sebe ani druhé, naráží na samé nevhodné či toxické partnery a nebo hrají hry a nosí falešné masky?

Proč se tolik vztahů rozpadá a nebo v nich neexistuje skutečná hloubka a pouto? Proč je to všechno tak složité a řešení jako by bylo vzdálené kilometry daleko?

Připravovaná kniha Deník člověka je sbírkou myšlenek právě o těchto důležitých životních tématech. Navazuje na volně dostupné články vydané pod stejnojmennou stránkou Deník člověka, kterou od roku 2017 odebírá na facebooku a instagramu již 30.000 čtenářů z Česka i Slovenska.

 

CÍLEM PŘIPRAVOVANÉ KNIHY JE POVZBUDIT A INSPIROVAT

Inspirovat všechny, aby si sebe více vážili, věřili si a stáli si za sebou pevně a rozhodně. Byli tím, kým skutečně jsou. Měli rádi to, kdo jsou, a neváhali to vyjadřovat a také tak žít.

Naslouchali svému nitru a šli tam, kam je táhne srdce. Nebáli se milovat a (znovu) se otevřít druhým. Zároveň však s rozvahou, schopností říct NE a s jasně vymezenými hranicemi, aby s nimi nikdo nehrál hry.

Povzbudit k tomu, aby opět našli štěstí a radost ze života. Nikoli však tam venku, ani v jiném člověku. Naopak jen a pouze v sobě samých.

Protože jedině tehdy, kdy je člověk šťastný sám se sebou, může najít skutečnou lásku i k druhému člověku.

 

TÉMATA, NAD KTERÝMI SE KNIHA NETRADIČNĚ AŽ POETICKY ZAMÝŠLÍ:

  • sebeúctou a tím, jak a proč je důležité vážit si sami sebe, nastavit si jasné hranice a umět říkat NE, přestože se to nemusí druhým líbit
  • upřímností, autentičností a odhození falešných masek jako klíči ke skutečně hlubokým vztahům
  • přímostí a proč nehrát hry, nenechat se tahat za nos nebo jinak manipulovat a proč nezůstávat v polovičatých vztazích
  • láskou a proč ji prožívat naplno a beze strachu, ač to může nést svá bolestivá rizika
  • rozchody a jak se s nimi vyrovnat, jak nalézt opět sami sebe a svůj směr

Více informací na oficiálních stránkách Deníku člověka