O knize

NOVÁ KNIHA O LÁSCE, ŠTĚSTÍ A SEBEÚCTĚ VĚNOVANÁ (NEJEN) ŽENÁM

Sbírka těch nejoblíbenějších článků čtených již 30.000 fanoušky
na sociálních sítích, která má jediný cíl: inspirovat a povzbudit.

Nyní také významně rozšířená o nikdy nepublikované dílo.

 

Co je klíčem ke štěstí, sebeúctě a skutečné lásce? Proč se vším tím úžasným pokrokem lidstva, všemi výdobytky, počítači, internetem a obrovskou nabídkou věcí, co si lze koupit a zažít, člověk stále není šťastný?

Proč si stále více lidí sami sebe neváží, nedokážou milovat sebe ani druhé, naráží na samé nevhodné či toxické partnery a nebo hrají hry a nosí falešné masky?

Proč se tolik vztahů rozpadá a nebo v nich neexistuje skutečná hloubka a pouto? Proč je to všechno tak složité a řešení jako by bylo vzdálené kilometry daleko?

Připravovaná kniha Deník člověka je sbírkou myšlenek právě o těchto důležitých životních tématech. Navazuje na volně dostupné články vydané pod stejnojmennou stránkou Deník člověka, kterou od roku 2017 odebírá na facebooku a instagramu již 30.000 čtenářů z Česka i Slovenska.

 

CÍLEM PŘIPRAVOVANÉ KNIHY JE POVZBUDIT A INSPIROVAT

Inspirovat všechny, aby si sebe více vážili, věřili si a stáli si za sebou pevně a rozhodně. Byli tím, kým skutečně jsou. Měli rádi to, kdo jsou, a neváhali to vyjadřovat a také tak žít.

Naslouchali svému nitru a šli tam, kam je táhne srdce. Nebáli se milovat a (znovu) se otevřít druhým. Zároveň však s rozvahou, schopností říct NE a s jasně vymezenými hranicemi, aby s nimi nikdo nehrál hry.

Povzbudit k tomu, aby opět našli štěstí a radost ze života. Nikoli však tam venku, ani v jiném člověku. Naopak jen a pouze v sobě samých.

Protože jedině tehdy, kdy je člověk šťastný sám se sebou, může najít skutečnou lásku i k druhému člověku.

 

TÉMATA, NAD KTERÝMI SE KNIHA NETRADIČNĚ AŽ POETICKY ZAMÝŠLÍ:

  • sebeúctou a tím, jak a proč je důležité vážit si sami sebe, nastavit si jasné hranice a umět říkat NE, přestože se to nemusí druhým líbit
  • upřímností, autentičností a odhození falešných masek jako klíči ke skutečně hlubokým vztahům
  • přímostí a proč nehrát hry, nenechat se tahat za nos nebo jinak manipulovat a proč nezůstávat v polovičatých vztazích
  • láskou a proč ji prožívat naplno a beze strachu, ač to může nést svá bolestivá rizika
  • rozchody a jak se s nimi vyrovnat, jak nalézt opět sami sebe a svůj směr

Více informací na oficiálních stránkách Deníku člověka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení