Deník člověka

Kód: 44
339 Kč 308,18 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Oblíbená kniha Deník člověka navazuje na volně dostupné články, které na sociálních sítích odebírá již 40 000 fanoušků z Česka a Slovenska. Nyní také významně rozšířená o nikdy nepublikované dílo. Prodáno více než 2500 kusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je klíčem ke štěstí, sebeúctě a skutečné lásce? Proč si stále více lidí neváží sebe sama, nedokáže milovat sebe ani druhé, naráží na samé nevhodné či toxické partnery nebo hraje hry a nosí falešné masky? Proč opakovaně narážíme na podobné partnery nebo setrváváme s těmi, kteří si nás neváží nebo které už dávno nemilujeme, ale jen se bojíme být zase sami? Proč se tolik vztahů rozpadá a nebo v nich neexistuje skutečná hloubka a pouto? Proč je to všechno tak složité a řešení jako kdyby bylo vzdálené kilometry daleko?

Od roku 2017 vychází pravidelně na stránkách Deník člověka zamyšlení o životě, lásce, štěstí a mnoha dalších tématech. V průběhu této doby ho nejen začalo odebírat přes 30 000 fanoušků z Česka a Slovenska, ale na jeho základě a idejích dokonce vznikla celá komunita podobně smýšlejících lidí, kteří nyní pořádají srazy po celé zemi - od Karlových Varů přes Ústí, Prahu až po Moravu (viz FB skupina Deník člověka: Společenství).

Nyní je sbírka nejoblíbenějších myšlenek dostupná také jako tištěná kniha.
Kromě toho je ale kniha také významně rozšířená o nikdy nepublikované dílo.

Obsahuje následující kapitoly:

  • Sbírka je část složená z krátkých promluv o lásce, partnerství, sebeúctě, štěstí a podobně. Cílem těchto myšlenek je čtenáře inspirovat k pozastavení se nad sebou, svými vztahy a tím, co se mu děje v životě. Možná dokonce přehodnotit některé věci a dívat se na ně s nadhledem.
  • Eseje je část, která volně navazuje na celé téma. Ve srovnání s částí Myšlenky jsou tyto promluvy méně poetické a emocionální a jdou více do hloubky. Nastiňují širší souvislosti v oblasti mezilidských vztahů a jejich vzájemného fungování. Zabývají se například tím, co znamená být mužem či ženou, jak lze znovu nabýt harmonie a rovnováhy ve vztahu, jak se přenést přes minulost, žít smysluplný život a podobně.

Cílem knihy je čtenáře povzbudit a inspirovat

Inspirovat čtenáře, aby si sám sebe více vážil, věřil si a stál si za sebou pevně a rozhodně. Byl tím, kým skutečně je. Nešel sám proti sobě, nenechal se tahat za nos nebo si jinak ubližoval. Naslouchal svému nitru a šel tam, kam ho táhne srdce. Nebál se milovat a (znovu) se otevřít druhému člověku. Zároveň však s rozvahou, schopností říct NE a s jasně vymezenými hranicemi, aby s ním nikdo nemohl hrát hry. Povzbudit ho k tomu, aby opět našel štěstí a radost ze života. Nikoli však tam venku, ani v druhých. Naopak jen a pouze v sobě samém.

Protože jedině tehdy, kdy je člověk šťastný sám se sebou, může najít skutečnou lásku i k druhému člověku.

Detaily o knize:

  • Vazba V2, měkká, lepená
  • Rozměr A5
  • Počet stran 178
  • Vydání třetí
  • Autor Salvo Cabrin

Autor knihy:

Salvo Cabrin působil od roku 2012 jako poradce v oblasti marketingu a pomáhal malým i velkým českým společnostem v otázkách internetové reklamy. V roce 2017 ho dostihl znepokojující pocit, že se nevěnuje tomu, čemu by skutečně měl. Odjel proto na několik měsíců do Spojených států a následně cestoval Japonskem, Thajskem a Čínou. Bylo to právě tehdy, kdy se znovu začal věnovat psaní myšlenek o životním štěstí, vášni, motivaci a dalších tématech, která mu byla vždy blízká.

Poznámka k nedostupnosti:

Vážení přátelé a zákazníci,
kniha byla vyprodána již v roce 2020. Od té doby jsme dotisk neprovedli a bohužel ho prozatím ani neplánujeme. Určitě dáme vědět na sociálních sítích, pokud se to kdykoliv změní. Ještě jednou moc děkujeme všem více než 2500 čtenářům knihy! Byla to jízda. (Mimochodem na internetu je možné sehnat opotřebený kus. Zkuste vyhledat v antikvariátech.)